Životní harmonie

Online workshop: jógová terapie pro zdravá záda

V neděli 28.4. od 19.00 povedu na ZOOMu praktický online workshop - jógová terapie pro zdravá záda. Zacvičte si a inspirujte se. Po odvysílání získáte záznam k online workshopu SVĚTA JÓGY. 

celý článek

Online kurz: Dechová terapie a úvod k meditaci (4krát v úterý od 19.00 hodin - začíná 23.1.2024)

Dýchání je základ života a zdraví. Všichni to víme, ale prakticky už s dechem moc nepracujeme. A proto je zde tento kurz, který vás přivede k vnímání dechu, jeho rozvoji, naučí vás správně dýchat a také vás přivede k vědomému dýchání během dne, nejenom na lekci jógy.

celý článek

Mysl jako základ praxe (seminář JÓGOVÁ LABORATOŘ)

Má cesta jógou trvá více jak 21 let. Největší výzva na cestě jógou i životem je mysl a práce s ní. Pojďte se společně inspirovat, kde v JÓGOVÉ LABORATOŘI budeme pitvat pozice, techniky pro práci s myslí a egem, filozofii i vlastní návyky a postoje. Propojíme praxi dechu, pozic a mysli v lekcích jógy. 

celý článek

Už žije jeden rok - kniha Žijte jógu 2 - hledání harmonie

Úspěch jógy nespočívá v tom, jak dobře cvičíte pozice, ale jak pozitivně měníte kvalitu vašeho života a vztahů.  T.K.S.Desikachar

celý článek

Se základem dobře vykročíte dál

Zajímá vás jóga? Máte základní jógové vzdělání a chcete vykroči dál? Od 23.8. začíná nový seminář Jógová terapie pro všechny, kteří chtějí pochopit zákonitosti a techniky jógy, nebo se orientovat v různých pohledech na jednu věc.

celý článek

Jak dovnitř? Skrz dech...

Všechny techniky, které jóga a jógová terapie nabízejí, umožňují objevit základní spojení všeho v jeden celek. Pohyb na jedné straně se projeví v celém těle. Dech působí na fyzické i mentální úrovni a filosofický základ jógy pomáhá objevit sílu v přirozenosti a jednoduchosti...

celý článek

Rolování páteře, nebo předklon s rovnými zády?

Můj nový článek pro Jóga Dnes zaměřený na provádění předklonu, nebo zvedání se z předklonu do pozice hory. Jaký způsob doporučuje jógová terapie a jóga pro zdravá záda? 

celý článek

DVD Jógová terapie nyní ve HD verzi on-line!

Před rokem jsem natočil DVD jógové terapie jako praxi jemných a účinných pozic v součinnosti s dechem na DVD. Nyní 62 minut praxe přinášíme ve spolupráci s JÓGAVIRTUAL.CZ i k on-line stahování. 

celý článek

Jógová terapie - celkové vnímání

Co je to jógová terapie, jak vnímat člověka a pomoci si sám...to je jógová terapie. Pro všechny, kteří chtějí pootevřít dvířka hloubce jógy, principům zdravého jógového pohybu a také filosofii, jsem připravil několika víkendový program jógové terapie. Začínáme v květnu 2017!

celý článek