Se základem dobře vykročíte dál

Se základem dobře vykročíte dál

26. 06. 2018  |   Jógová terapie

Zajímá vás jóga? Máte základní jógové vzdělání a chcete vykroči dál? Od 23.8. začíná nový seminář Jógová terapie pro všechny, kteří chtějí pochopit zákonitosti a techniky jógy, nebo se orientovat v různých pohledech na jednu věc.

Absolvovali jste základní učitelský kurz jógy? Umíte učit lekce jógy se základními přístupy powerjóga a hathajóga. Základní znalosti, které jste získali v rámci instruktorského kurzu jste aplikovali do praxe a již máte zkušenost s vedením lekcí jógy. Během své praxe se setkáváte s lidmi, kteří mají nejrůznější zdravotní omezení, a nebo hledají v józe její hloubku a obsah. Právě pro vás je připravený pokračující kurz učitelů jógy - Jógová terapie, který je zaměřený především na praxi a pochopení důležitých nuancí v rámci jógové praxe, které pomáhají zkvalitnit pohyb člověka. Velká část kurzu je zaměřená na specifická zdravotní omezení, techniky mindfulness, prohloubení znalosti filosofie s aplikací do běžného života (žitá filosofie) a také výměnu zkušeností z praxe. 

Více informací o kurzu a přihlášku naleznete ZDE

Komentáře

Šárka | 14. 09. 19 - 09:04
Dobrý den, plánujete ještě otevřít nový seminář jógové terapie? Velmi me to zajímá, jsem absolventem základní trenérské školy v ČAJce. Děkuji Šárka Čiháková

Přidat nový komentář

Jméno


Weleda