Cestování

Jógový retreat aneb #jogujapoznavej

Jedinou spojnici mezi Ho Či Minovým městem (Saigon) a deltou řeky Mekong lemují rýžové plantáže, pěstírny dračího ovoce a dva druhy kokosových palem. Jedinečně krásnou přírodu doplňuje asijské vnímání pořádku – nepořádek nebo spíš bordel.

celý článek

Sněz, co můžeš aneb #jinykrajjinymrav

Na vietnamských polích zmizeli hadi, protože je snědli. Když je snědli, přemnožily se krysy a vláda vydala nařízení, kterým přikázala krysy konzumovat. Proč nejsou opice na ostrovech a je snad na tom pultu uzený pes? 

celý článek

Z chaosu plyne rovnováha, aneb #zijtejogu

Je jednoduché si vydláždit cestu, kterou jdeme a po které půjdeme. Pečujeme o ní, odstraňujeme v našich očích špatné a přinášíme a toužíme po tom dobrém, co nám vyhovuje. V tomto miluji Indii. Ona vždy krásně rozstřelí představy a nastaví přes chaos v mysli to nejcennější - nový pohled - nový vhled na jistoty, zažitosti a stereotypy.

celý článek

Dav lidí a púdža aneb #donation

Kdyby v Indii nebylo tolik lidí, zřejmě by to nebylo ono. To poznání, které tady na místě vzniká, pramení právě z množství a chaosu na ulici a všude okolo vás...a to já miluji. Je to posunující a silné. 

celý článek

Dobrodružství děj se, aneb #mentaldetox

Táhne mě to sem do Indie stále. Po dvouleté pauze jsem opět vystoupil z mé zóny komfortu a zažívám opět nevšední každou chvíli... naplno... i trochu zimy ráno i večer, ale jinak...krása. 

celý článek

Slowdown … #ilovemyjob

Neustále přítomná otázka “Co je dnes za den?” nás provázela celou dovolenou. Zregenerováno, načerpáno, inspirováno a především zažito “teď a tady”, co více si přát..... teď už v akci a tak kde se můžeme potkat? 

celý článek

No..co to děláš? Vrať ten kámen!

Jen tak se ohnout, vzít kámen z vulkánu, dát do kapsy a přijet na hotel, abych zjistil, jak věci fungují. 

celý článek

Bačkorové cestování, aneb “neverstopexploring”

Miluji cestování, poznávat nové a nepoznané, ale i zažívat staré, poznané. Obnovit zážitky, které už byly prožité a jen je aktualizovat. Vracím se rád na místa, která už znám.

celý článek

Ách ty změny...díky za ně!

Každý den se učíme reagovat na změny, pracovat a respektovat, že vše přichází, jak má. U mě je ráno, 3:35 a další článek, který vznik nad Pacifikem, je zde. 

celý článek

Jak jsem se odjel soustředit

#mojecesta naplánovaná půl roku dopředu s ohledem na potřebu soustředit se a učit, nafotit první českou jógovou výzvu #joganapohodu vyšla na jedničku. Kde mám ten kufr s učením? 

celý článek

Reebok
Weleda
Bio Bachovky