Cestování

Indický čas plyne jinak... mír, peace, šanti

Jedny z nádherných okamžiků přicházejí při odlivu a přílivu na pláži. Když se Arabské moře stáhne a přeteče na druhou stranu, odkryjí se dlouhé, zlatavé pláže, po kterých se můžete procházet i několik desítek kilometrů.

celý článek

Indický hluboký dřep v křoví (Goa)

Nabyl jsem dojmu, že můžu jít ještě na masáž. Jdu. Míjím všechny toalety, které cestou jsou, a zrovna netoužím ani na jednu si sednout. Přicházím k prostoru, kde mám objednanou masáž, když uvnitř těla něco promluví. Rychle stáhnu svěrače a rozhlédnu se, kam skočit.

celý článek

Au, au – 100 km rikšou – můj rozkrok bolí

Vše jsem si rozložil na stole s krásným výhledem a kochám se. Mé rozjímání narušil jen nade mnou sedící holub, který mě posral. Rozpláclo se mi to na ramenou, postříkalo iPad a dostalo se jídla... takové ráno, jak má být.  

celý článek

Ty máš super sestřih (Udaipur - Benátky Východu 2/2018)

Udaipur, malebné město Radžastánu, které svou krásou a barvami omámí každého, kdo vstoupí. Mám zde čas a nemusím proběhnou za 2 dny všechny památky, a tak můžu trochu prožívat vše, co město a okolí nabízí. 

celý článek

Naolejovaný, zaprášený, ale šťastný ( Dílí, moderní metropole 1/2018)

Je neskutečně silná, rozporuplná, nabíjející i matoucí, dechberoucí, voňavá a protkaná nejrůznějšími pachy, které naplní vaše čichové buňky tak, že večer, když přijdete na pokoj, chcete explodovat. Máte pocit, že už ani nos, ani oči nezvládnou další vjemy, které by se do jejich záběru dostaly.

 

 

celý článek

Indie, krocení a otevřenost - restart

Právě začíná můj indický blog 2018. A tak kdo máte chuť sledovat mou cestu od New Delhi, přes Udaipure až po Gou během tří týdnů...budu trochu psát. Vítej Incredible India, jsem zde. 

celý článek

Indické dobrodružství ...příprava na cestu

Indická ulice je největší jógová podložka, kde máte tu množnost zažít jógu na ulici. Pozorovat svou mysl, co přináší a zkoušet vše… nechat být - jóga mimo podložku. 

celý článek

Pestrobarevný svět, aneb #mood&peace

Mně se nyní mísí dohromady pocity při změně číslovky v datu narození a tak je docela zajímavé pozorovat ten roj. Jako bych dobíhal, zastavil se a současně se přerozoval... do nového - vítej nový dne.

celý článek

Cestuj, cestuj, aneb #sběr energie - Jsme LOLË

Když se skloubí práce a zábava dohromady, je to vždy výborné. A tak je to i nyní, když rozšiřujeme nabídku Jóga Marketu o sportovně-lifestylovou kolekci kanadské značky LOLË.

celý článek

Pod toskánským sluncem

Osm hodin i s menšími zastávkami stačilo proto, aby se Rakousko proměnilo v jižní Itálii. Ruce na volantu již tuhly. Vrtění v autě za volantem bylo průběžné. A navíc na centrálním displeji vzrůstala teplota z výjezdních 18 stupňů… na 38. A to bylo cítit i přes okénka auta.

celý článek

Reebok
Weleda
Bio Bachovky