Cestování

Pestrobarevný svět, aneb #mood&peace

Mně se nyní mísí dohromady pocity při změně číslovky v datu narození a tak je docela zajímavé pozorovat ten roj. Jako bych dobíhal, zastavil se a současně se přerozoval... do nového - vítej nový dne.

celý článek

Cestuj, cestuj, aneb #sběr energie - Jsme LOLË

Když se skloubí práce a zábava dohromady, je to vždy výborné. A tak je to i nyní, když rozšiřujeme nabídku Jóga Marketu o sportovně-lifestylovou kolekci kanadské značky LOLË.

celý článek

Pod toskánským sluncem

Osm hodin i s menšími zastávkami stačilo proto, aby se Rakousko proměnilo v jižní Itálii. Ruce na volantu již tuhly. Vrtění v autě za volantem bylo průběžné. A navíc na centrálním displeji vzrůstala teplota z výjezdních 18 stupňů… na 38. A to bylo cítit i přes okénka auta.

celý článek

Utužování zdraví

Rakouské Alpy navštěvuji často. Miluji energii hor, jejich magickou výšku a sílu, která z nich vystupuje.

celý článek

Letecký deník aneb #nelekejseacestuj

Mnozí mi říkali, že by už nelétali. Mnozí mi říkali, že se mám zamyslet, co mi cestování posledního roku naznačuje...a tak vzhůru na nové cesty! 

celý článek

Dát si do těla aneb #po25letech

Nikdy jsem se nebál zkoušet různé věci a nebojím se ani zkoušet jiné styly jógy, než mám rád. A tak vzhůru na Yoga Sculpt do Core Poweryogy v New Yorku.  

celý článek

Jsou čtyři hodiny ráno aneb #kdyžnemůžuspát

V New Yorku je den i noc bez rozeznání. Jóga se cvičí ve studiích již od 5:30, což při jatlagu přivítáte. Prostě v NYC je vždy vše, co chcete. 

celý článek

Jógový retreat aneb #jogujapoznavej

Jedinou spojnici mezi Ho Či Minovým městem (Saigon) a deltou řeky Mekong lemují rýžové plantáže, pěstírny dračího ovoce a dva druhy kokosových palem. Jedinečně krásnou přírodu doplňuje asijské vnímání pořádku – nepořádek nebo spíš bordel.

celý článek

Sněz, co můžeš aneb #jinykrajjinymrav

Na vietnamských polích zmizeli hadi, protože je snědli. Když je snědli, přemnožily se krysy a vláda vydala nařízení, kterým přikázala krysy konzumovat. Proč nejsou opice na ostrovech a je snad na tom pultu uzený pes? 

celý článek

Z chaosu plyne rovnováha, aneb #zijtejogu

Je jednoduché si vydláždit cestu, kterou jdeme a po které půjdeme. Pečujeme o ní, odstraňujeme v našich očích špatné a přinášíme a toužíme po tom dobrém, co nám vyhovuje. V tomto miluji Indii. Ona vždy krásně rozstřelí představy a nastaví přes chaos v mysli to nejcennější - nový pohled - nový vhled na jistoty, zažitosti a stereotypy.

celý článek

Reebok
Weleda
Bio Bachovky