Powerjóga

Kurz powerjógy pro začátečníky od 16.1.2019

Od 16.ledna 2019 si můžete se mnou zacvičit v novém kurzu powerjógy pro začátečníky každou středu od 20.00 hodin na Praze 2 v Energy Studiu HEAVEN.

celý článek

Powerjóga pod povrchem

Pro web www.jogadnes.cz můj článek o účincích powerjógy v rámci praxe. 

celý článek

Mírumilovný bojovník ....a nová knížka se rodí

Psaní je má vášeň, klid a meditace...a tak po státnicích mám opět energii a píšu a píšu. V prosinci, zdá se, bude nová jógová bichle na světě....bude plná barev, radosti z jógy, prožitků a inspirace...a la spiritualgangster.

celý článek

Powerjóga - lehká síla

O powerjóze a ...refreshi. Proč prožívat myšlenku ega, že je stále potřeba se zlepšovat a být lepší, protaženější a silnější, když už na určité úrovni vše funguje?

celý článek

Powerjóga - cesta bez extrémů

Vnímání powerjógy jako pohybového systému umožňuje každému zvolit si svou cestu. Nikoho nelimituje a nechává mu možnost buď praktikovat ásany a pránájámu, nebo se vydat na cestu vlastního poznání a seberozvoje. 

celý článek

Powerjóga Fusion

Hravost, dynamika prostřídaná se zastavením se a uvolněním, to je powerjóga fusion, která v rytmu dechu pracuje s tělem, myslí. 

celý článek

Powerjóga a její náruč

Jako bych se vrátil zpět. Jako bych po třech letech hledání "něčeho" přišel opět zpět, s novými informacemi, s novým nábojem a v síle, kterou powerjóga nabízí. 

celý článek

Weleda
Bio Bachovky