Pojeďte se mnou a Jakubem na jógovou dovolenou. Slunce, moře, pláže, pohoda, dobrodružství a volnost - to jsou JÓGA RETREATY 2021 s Energy Studiem. 

Lefkada - vyprodáno. Již potřetí jedeme na tento krásný ostrov, do místa, kde jóga je tam, kde má být. Jógová shala postavená nad mořem a s výhledem na hornatý ostrov, milá a úžasná obsluha hotelu, příjemné ubytování a service...co více si přát. 

Fuerteventura - 5.-12.9.2021. Spolu s Jakubem jsme si zamilovali Fuerteventuru. Když máme volno, a nemůžeme odletět na naši milovanou Havaj, letíme na Fuerteventuru...vše je stejné, jen v malém a hlavně...blízko. Hornatý vulkanický ostrov, prašné cesty i moderní infrastruktura, surfařský sever a "líný" jih, písečné duny na severu a neskutečná rozmanitost spojená s vulkánem, oceánem a sluncem...to chce zažít. Je dobré (nutné) si půjčit auto a zkoumat ostrov...  západy slunce pozorované z pláží a útesů...to bere dech, nekonečné písečné duny, někdy nepříjemný vítr, který štípe, ale rozmanitost ostrava je fascinující. 

Japonsko 2021 - co dodat? Byl to můj sen. A já si ho splnil a společně s jógou ho prožíval v roce 2019. Bylo to fantastické a tak se po dvou letech nucené pauzy vydáme, když epedemiologická situace dovolí, do různých koutů Japonska. Vypadá, že podzim 2021 by mohl být pro cestování po Japonsku již dobré. Ale uvidíme. Zájezd je vypsaný...a věřme, že hranice se otevřou. 

Maledivy 10.-18.11.2021 - jen tak si cvičit jógu a fláknout se na pláž. Od Malediv více chtít nemůžeme, ale ani nechceme. Za pohodou, relaxem a klidem...to bude retreat na Maledivách. Poletíme přes Vídeň přímo do Male a bydlet budeme v Sheratonu. V nejbliží době více informace. 

Takže...cesty za poznáním a pohodou se mnou a Jakubem! Pojďme si to užít. Zážitky nám nikdo nevezme a pro ně stojí za to, něco podniknout. 

 

IMG_6694

 

 

 


Weleda
Bio Bachovky