Blog #mojecesta

Moje výkonnost závisí na času, který mám sám pro sebe a pro rodinu. Bez času sám se sebou, buď v tichu meditace, nebo při józe a sportu, nebo se psem v lese, bych svůj čas využíval neefektivně. Řízení firmy a týmu vyžaduje mou energii, kterou čerpám ve chvílích volna. Powerjóga, jako má úžasná společnice, mi při ranní praxi vlévá energii a vytrvalost do žil a já pak v klidu zvládám sebe a život. Vyzkoušel jsem si, jaké to je zakolísat a dostat se z rytmu a rituálů. Spokojenost, která díky organizovanosti zaplňovala mou mysl, tak byla ztracena. Trvalo mi šest měsíců, než jsem se sebral, ale díky těmto měsícům jsem pochopil, jak jsou řád a rituál důležití parťáci pro udržení energie a vitality v běžném dnu.

Nyní je čas proto na sobě makat, užívat si život, pracovat i odpočívat, poznávat, cestovat a přemýšlet o tom, jak žít naplno. Vydal jsem novou knížku Žijte jógu, kde je mnoho tipů, jak život udělat krásným, vzrušujícím a zajímavým. Pojďte se mnou do toho! 

Píšu do svého blogu #mojecesta o józepřináším různé tipy, repotáže z cest, motivuji k udržení kondice sportem a jídlem, a tak pojďte číst, komentovat a dávat své tipy, ať se cítíme dobře.

#zijtejogu  #poweryoga  #vaclavkrejcik  #yoga  #joganapohodu  #cestovani  #athlete

Slowdown … #ilovemyjob

Neustále přítomná otázka “Co je dnes za den?” nás provázela celou dovolenou. Zregenerováno, načerpáno, inspirováno a především zažito “teď a tady”, co více si přát..... teď už v akci a tak kde se můžeme potkat? 

celý článek

No..co to děláš? Vrať ten kámen!

No..co to děláš? Vrať ten kámen!

Jen tak se ohnout, vzít kámen z vulkánu, dát do kapsy a přijet na hotel, abych zjistil, jak věci fungují. 

Když do sálu na jógu svítí slunce

Když do sálu na jógu svítí slunce

Stojíte, sedíte, ležíte na jógové podložce a v závěru nevíte kam máte jít. Jste úplně vypnutí, odpoutaní a jen jste....a to stojí za to! 


Bačkorové cestování, aneb “neverstopexploring”

Miluji cestování, poznávat nové a nepoznané, ale i zažívat staré, poznané. Obnovit zážitky, které už byly prožité a jen je aktualizovat. Vracím se rád na místa, která už znám.

celý článek

Japonská štíhlost a my

Od rána, co jsem se položil na Waikiki Beach v Honolulu, přemýšlím o tom, proč Japonci, ač jejich talíře v restauracích jsou přeplněné, jsou hubení? Ženy bez známek celulitidy a muži bez nafouklých a velkých břich.

celý článek

Termíny Weleda turné Žijte jógu 2018

Jógu je lepší praktikovat, než o ní mluvit. Slova jsou nesrovnatelná s prožitkem. A tak si přijďte zacvičit s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem a současně se i seznámit i s novou, velkou jógovou knihou Žijte jógu, která umění jógy z podložek přenáší do běžného života.

celý článek

Ách ty změny...díky za ně!

Každý den se učíme reagovat na změny, pracovat a respektovat, že vše přichází, jak má. U mě je ráno, 3:35 a další článek, který vznik nad Pacifikem, je zde. 

celý článek

Jít za sny ...naplno a bez strachu

Zítra mě čekají křty knížky Žijte jógu. Těším se jak malej kluk, protože si plním své sny. A to je důležité. Jít za tím, co chceme, moc netlačit na pilu, nechat tomu průchod vesmíru, ale makat na tom. Díky, že můžu....můžeme! 

celý článek

Děláte “to” dobře?

Žijte jógu je poselství svobody, uvolnění a objevení své vlastní síly. A tak se nebojte jít svou vlastní cestou. Neste za ni odpovědnost a mějte ze všeho, co děláte, radost.

celý článek

4 pravidla vlastní praxe

Když se zamýšlím, co pro mě znamená jógová praxe a jóga, dojdu k závěru, že je to zdroj a síla. Je to energie proto, být sám sebou a jít svou cestou. 

celý článek

Reebok
Weleda
Bio Bachovky