Online workshop: jógová terapie pro zdravá záda

Online workshop: jógová terapie pro zdravá záda

22. 04. 2024  |   Jógová terapie

V neděli 28.4. od 19.00 povedu na ZOOMu praktický online workshop - jógová terapie pro zdravá záda. Zacvičte si a inspirujte se. Po odvysílání získáte záznam k online workshopu SVĚTA JÓGY. 

Jógová terapie pro zdravá záda je terapeuticky přizpůsobená s cílem inspirovat a pomoci předcházet a nebo regenerovat bolesti zad, pokud je cvičení jógy doporučeno. Tento online workshop není lékařskou péčí a tak ho můžete využít z vlastního rozhodnutí v případě, že můžete cvičit a bolest nebo zdravotní obtíže vám neomezují cvičení a běžný život.

PŘIHLÁSIT SE. 

Bolesti zad mohou mít mnoho příčin, včetně špatného držení těla, nedostatečného posílení svalstva podporujícího páteř, chronického stresu, nadměrného sezení, nevhodných pohybových návyků, špatného dýchání nebo akutního zranění. Tyto důvody mohou vést k napětí a bolesti, omezující pohyb a snižující kvalitu života.

Při fyzických obtížích, jako je bolest zad, či duševní a emoční stres, využívá jógová terapie dech, pozice a krije, speciální dechové techniky a meditaci k dosažení rovnováhy a zdraví.

Co se naučíte ve workshopu?

V tomto 90minutovém workshopu vás zavedu k praxi vývojové kineziologie, funkční ruce a noze, specifickým postupům pro regeneraci optimálního držení těla, vhodnému dechu a relaxaci s cílem zmírnit a předcházet bolestem zad.

V rámci workshopu si zacvičíte a zároveň se seznámíte s postupy, jak regenerovat tělo i mysl.

Ať už vás záda bolí z přetížení nebo jen hledáte způsoby, jak podpořit své zdraví a pohodu, tento workshop nabízí cenné poznatky a praktické dovednosti. Připojte se ke mně a objevte, jak může jógová terapie ovlivnit vaši péči o záda.

  • Místo: ZOOM
  • Datum: neděle 28.4.2024
  • Čas: 19.00-20.30 hodin
  • Lektor: Václav Krejčík 
  • Cena: 490 kč
  • Po odvysílání získáte záznam vysílání. 

Přidat nový komentář

Jméno