Životní harmonie

Žijte jógu aneb #sdiaremdaldojdes

Často dostávám otázku, kde beru tolik volna pro cestování a jeslit vůbec pracuji. Já mám však dost práce a také čím dál tím více on-line povinností, ale cestování je více vidět.

celý článek

Jóga bez podložky aneb #yogaoffthemat

Některé situace života člověk nevymyslí. Kdyby se o jejich souhru snažil, tak mu to nevyjde. Když je zkusí jen pozorovat, tak žasne nad dokonalostí scénáře z Vesmíru.

celý článek

Zastav se s planetou Merkur aneb #dokoncujminulost

Sedím s mraženým hráškem na tváři a chladím zuby a horní čelist. Na hrudníku mám málu z himalájského křišťálu, na zápěstí náramek. Z mých zásob z Indie jsem vyndal dózu s Gangou a tvář potírám vodou z Matky Gangy.

celý článek

Když se jaro zeptá, aneb #netřebablbnout

Přichází to dvakrát do roka. Časopisy o tom píší a předhánějí se, kdo “vymyslí” něco nového a něco víc. Na Instagramu a sociálních sítích se objevuje mnoho zaručených tipů, jak ….
Lidé se mě na to ptají a chtějí doporučení, jak se...

celý článek

A světe toč se, aneb #mojecesta

Zažili jste někdy, že jste odletěli pryč a vrátili se prostě jiní? Já ano... a je možná opět čas vydat se za dobrodružstvím, tak za pár dnů...a s kufrem nepoletím

celý článek

Slowdown … #ilovemyjob

Neustále přítomná otázka “Co je dnes za den?” nás provázela celou dovolenou. Zregenerováno, načerpáno, inspirováno a především zažito “teď a tady”, co více si přát..... teď už v akci a tak kde se můžeme potkat? 

celý článek

Japonská štíhlost a my

Od rána, co jsem se položil na Waikiki Beach v Honolulu, přemýšlím o tom, proč Japonci, ač jejich talíře v restauracích jsou přeplněné, jsou hubení? Ženy bez známek celulitidy a muži bez nafouklých a velkých břich.

celý článek

Výzvy přicházejí každý den

Život je prostě teď a tady. Furt se všechno mění, o nic opřít se nedá, ale můžeme být za dobře sámi se sebou a svými přáteli. Tvořit si svou cestu s tím, co přichází ....a jít ji naplno. #mojecesta

celý článek

#mojecesta, aneb nikdo mi nevěřil, tak se mrkněte

Podle fotky opravdu je vidět, že jsem fyzicky trochu strádal. Indiánský běh, rozumná strava a powerjóga mi fakt pomohly. Z 92 kg na 81 kg, to jde....tři měsíce a stále se držím..

celý článek

Jak je lehké..... lhát si

#mojecesta za poznáním a ....věřte, nevěřte. Co já jsem vymyslel, abych přehlušil vnitřní mluvu....teď se usmívá, ale nebylo tomu tak. 

celý článek

Reebok
Weleda
Bio Bachovky