Média

SVĚT JÓGY ONline Akademie - prostor pro jógu pro širokou veřejnost

Online Akademie SVĚT JÓGY je místem, kde se můžeme všichni společně setkávat nad jógovými tématy a společně si zacvičit. Do ŠVĚTA JÓGY ONline Akademie je možné vstoupit během celého roku. Vysílání akademie probíhá na ZOOMu. Navíc získejte krásné dárky, včetně nové knihy DENÍK pro meditační čtení a psaní - Můj život s jógou. 

 

celý článek

Scan rozhovoru pro ONA DNES 2.5.2023

V článku naleznete scan rozhovoru z 2.5.2023 pro Ona Dnes. 

celý článek

Finišuji mou novou interaktivní knihu “DENÍK”

Čtu, škrtám, přemýšlím, přepisuji, měním. Čtu nahlas, jak ladí slova. Dívám se na obrázky a fotky, zda-li padnou k textu. Sleduji linii slov, vět, odstavců a stránek, zda-li vedou k “flow” - plynulému čtení. 

celý článek

Fotoreportáž z Žijte jógu tour 2023 (Brno a Nitra)

Víkend 14.-15.1.2023 jsem strávil s Jakubem na turné Žijte jógu. Po třech letech to bylo opět super. Energie, přátelé a jóga...tak jsme si to užili. Fotky mluví za vše. 

celý článek

Žijte jógu - MEGA set s dárky (jóga krok za krokem)

Strukturovaný a precizní průvodce jógou - krok za krokem, to je mega balíček obsahující 2 díly knihy Žijte jógu, dvou CD Žijte jógu, rozkládací plán lekce jógy, špendlík a bavlněnou tašku #jogunecvicimaleziju a také 6 měsíců přístup k videím Jóga Virtual...to je ŽIJTE JÓGU - váš pomocník, když vám chybí instruktor. 

celý článek

Rozhovor pro LUI.cz

K JÓZE MĚ PŘED DVAADVACETI LETY PŘIVEDL MŮJ PŘÍTEL,“ VZPOMÍNÁ LEKTOR VÁCLAV KREJČÍK

O čem je jóga? Je těžší učit začátečníky, nebo profesionály? A stresuje se jogín? Na tyto a další otázky nám odpověděl (nejen) jógový instruktor Václav Krejčík (50).

celý článek

O cestách, Indii a životě pro JÓGA DNES

Absolvoval jsem po svém příletu z Indie velice příjemný rozhovor s redaktorkou časopisu JÓGA DNES. Povídali jsem si o Indii, cestování a pocitech....

celý článek

Kalorické tabulky a rozhovor shrnující “50”

S oblíbených lektorem Václavem Krejčíkem jsme si povídali u příležitosti opožděného křtu jeho zatím poslední knihy.

ŽIJTE JÓGU 2 s podtitulem „hledání harmonie“ vyšla na jaře letošního roku, ale kvůli covidové situaci byla pokřtěna až nyní v říjnu.

Došlo k tomu v magické atmosféře zámku Mikulov. A vy se nyní můžete začíst do rozhovoru, který jsme v hlavě oba nosili několik měsíců.

celý článek

Svět ženy a Dieta 2021

Zde najdete rozhovor a pozdrav měsíci v lednovém Světě ženy a únorové Dietě. 

celý článek

Žijte jógu II. - má svůj termín vydání!

Úplně cítím ten drive, který pohání mou krev, když tvořím. Je to mé vyjádření a současně radost být s lidmi, kteří jsou celého procesu účastni.

celý článek

Weleda