Soukromé tréninky

Stát na rukou vás učit nebudu (na hlavě ano), ale jak být fit kondici, v pohodě v bordelu a chaosu současné doby, to je můj cíl. Najděte svůj rytmus, řád a domácí praxi v době, která se neustále proměňuje. Naučte se soustředit na podstatné, na sebe sama, buďte sami sebou a svou odpovědnost mějte k celku, ne k teoriím demokracie a svobody. Jsem - jsme všichni…, a k tomu společnou cestou půjdeme.

Můj přístup je normální. Nejsem ezo a rád mám vše, co život nabízí. Umím a vím, kdy asketismus přichází a zkouším ho pozorovat a nenechávám ho vstoupit. Velice rád si užívám život v možnostech, které jsou nabízeny. Žiju jógu v běžném životě a nerad se omezuji, ctím svobodu a vím, že svoboda bez odpovědnosti je nesmysl. Hledat cestu, jak jít vědomě vpřed je můj záměr stejně tak, jako tvořit pozitivní realitu.

V rámci soukromých tréninků vám nabízím vkročit do systému jógy a powerjógy, naučím vás správně držet tělo, používat střed těla a tělesné zámky, optimálně využít tělo v jógovém pohybu, seznámím vás s vhodným dýcháním a okusite jednoduchost a úvod do meditace - to vše proto, abyste mohli doma praktikovat jógu.

Budete-li chtít, můžeme postupně se seznámit s žitou filozofií a Pataňdžalího systém jógy, což pomůže pochopit celý koncept jógy.

ŽIJTE JÓGU basic

5 hodin pro zájemce o jógu, kteří chtějí objevit svou vnitřní sílu, rozvinout svou jógovu praxi a nebo začít s jógou! Jak tvořit svou cestu, jak v ní pokračovat a realizovat své kroky s cílem vlastním rozvoje a otevřít se “neomeznosti”. To je základní program Žijte jógu basic.

ŽIJTE JÓGU PRAXE

10 hodin jógové praxe - formy powerjóga, vinjása, restorativní jóga, jógová terapie, relaxace a meditace.

  • Soukromé tréninky probíhají online přes aplikaci ZOOM, nebo v Energy Studiu na Praze 1.
  • Vhodné pro začátečníky i pravidelně praktikující.
  • Čas a den dle domluvy.

Ceny konzultací a soukromých tréninků

  • Úvodní konzultace (ZOOM meeting) zdarma (30 min).
  • Cena 1 konzultace (60 min) ZOOM/ osobní: 2000 Kč
  • Cena 5 konzultací ZOOM/ osobní: 8500 Kč (1 trénink/ konzultace 1700 Kč)
  • Cena 10 konzultací ZOOM/ osobní: 15000 Kč (1 trénink/ konzultace 1500 Kč)

Doba konzultace/ praxe: 60 minut. Platba probíhá převodem před začátkem konzultace, nebo kurzu. 


Weleda