Životní harmonie

Jsme v tom až po uši... Žijte jógu II. - domácí praxe

Bylo karanténní ráno, vstal jsem a v mé mysli jsem měl jasnou představu o nové knížce Žijte jógu II. - Blog pro JÓGA DNES. 

celý článek

Diář Žijte jógu 2020 - Plňte si své sny již v září!

Sepsal jsem a sestavil druhý diář Žijte jógu 2020 s podtitulem Plňte si své sny, s fotografiemi, které vás přenesou na Havajské ostrovy, kde celý diář vznikl.

celý článek

I když se nevidíme, aneb #taktoje

Velké díky, komunito, že jste a společně rosteme a zkoušíme být vědomými a nápomocnými v cestě, kterou jdeme společně, ač spolu netrávíme třeba ani minutu

celý článek

5 ranních jógových praxí na JÓGA VIRTUAL od 7.6.

Pět inspirativních a pohodových ranních jógových praxí se objeví v on-line TV JÓGA VIRTUAL od 7.6. Tři díly jsem natočil já, a po jednom Katka s Jakubem. Pěknou ranní praxi. 

celý článek

Jóga v Indii aneb #incredibleindia

Indie je země, do které se ne všichni chtějí vydat sami. A tak přijměte mé pozvání na jógový retreat do Indie, kde od Dílí, přes Taj Mahal po Gou budem ochutnávat Indii a jógu. 

celý článek

Slowdown … #ilovemyjob

Neustále přítomná otázka “Co je dnes za den?” nás provázela celou dovolenou. Zregenerováno, načerpáno, inspirováno a především zažito “teď a tady”, co více si přát..... teď už v akci a tak kde se můžeme potkat? 

celý článek

Když do sálu na jógu svítí slunce

Stojíte, sedíte, ležíte na jógové podložce a v závěru nevíte kam máte jít. Jste úplně vypnutí, odpoutaní a jen jste....a to stojí za to! 

celý článek

Termíny Weleda turné Žijte jógu 2018

Jógu je lepší praktikovat, než o ní mluvit. Slova jsou nesrovnatelná s prožitkem. A tak si přijďte zacvičit s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem a současně se i seznámit i s novou, velkou jógovou knihou Žijte jógu, která umění jógy z podložek přenáší do běžného života.

celý článek

Jít za sny ...naplno a bez strachu

Zítra mě čekají křty knížky Žijte jógu. Těším se jak malej kluk, protože si plním své sny. A to je důležité. Jít za tím, co chceme, moc netlačit na pilu, nechat tomu průchod vesmíru, ale makat na tom. Díky, že můžu....můžeme! 

celý článek

4 pravidla vlastní praxe

Když se zamýšlím, co pro mě znamená jógová praxe a jóga, dojdu k závěru, že je to zdroj a síla. Je to energie proto, být sám sebou a jít svou cestou. 

celý článek

Weleda
Bio Bachovky