Restorativní jóga

Hluboké uvolnění, relaxace - restorativní jóga

Vědomá práce s dechem a lehké překonání nekomfortní zóny vyvedou praktikujícího ze stavu přetížení, napětí a nepohody k prožitku silné relaxace a celkovému obnovení fyzických a psychických sil.

Speciální lekce v Energy Studiu: sobota 4.12.2021 od 17.30 hodin. 

celý článek

Restorativní jóga prožita redaktorkou časopisu Kreativ

Hluboké uvolnění vycházející zevnitř a ztraceno v čase - tak by se dal pojmenovat prožitek na restorativní józe v Energy Studiu. Přijďte vyzkoušet 27.1. od 18.00 lekci plnou klidu a pohody. 

celý článek

Nové video: Restorativní jóga

Pro příjemný odpočinek a hlubokou regeneraci organismus a mysli jsem připravil nové video restorativní jógy. Nechte se unést a uvolnění a klidu....Celkový čas: 45 minut. 

celý článek

Moje zdraví duben 2016

O restorativní józe a využití pomůcek na jógu...to je povídání v časopisu MOJE ZDRAVÍ. Nechte se inspirovat jógu s výdrží v pozicích a relaxačních pozicích...

celý článek

Restorativní jóga (školení a prezentace)

Zvu vás na hluboké uvolnění a relaxaci - restorativní jóga. Zastavení se v ásaně za zvuků tibetských mís a bachových květinových esencí prohlubuje účinnost restorativních pozic na organismus. 10.-11.9.2016 vzdělávací seminář pro instruktory a 17.6. akce v Energy Studiu. 

celý článek

Seznamte se s restorativní jógou (pro JÓGA DNES březen)

Hluboké uvolnění pramenící zevnitř, to je restorativní jóga, která regeneruje a ozdravuje organismus. Dlouhá výdrží v pozici, s aroma vůněmi a zvuky tibetských mís vytvoří podmínky pro hluboké uvolnění. 

8.4. (vyprodáno) a 17.6. v Energy Studiu HOME.

celý článek

Restorativní jóga 8.4.

Již v březnovém vydání JÓGA DNES bude rozsáhlý materiál o restorativní józe. Připraven je nový termín pro ty, kteří nestihli lednový. 

celý článek