Životní harmonie

Škola jógy LIVE - šetří čas a posunuje vpřed (vysílání přes appku ZOOM)

Od ledna 2023 jsem pro vás připravil online výuku jógy - ŠKOLA JÓGY LIVE. 5krát v neděli ráno od 8.30 hodin se potkáme a budeme cvičit, povídat si a rozvíjet jógovou cestu. Dvouhodinovka ... s jógou - teorie i praxe. Posuňte se dál a já budu váš průvodce. 

celý článek

Už žije jeden rok - kniha Žijte jógu 2 - hledání harmonie

Úspěch jógy nespočívá v tom, jak dobře cvičíte pozice, ale jak pozitivně měníte kvalitu vašeho života a vztahů.  T.K.S.Desikachar

celý článek

Jóga jako (SELF) terapie ONLINE kurz (2 měsíce)

Chcete postoupit v józe ..dál? Vždy je otázkou, co je to dále, ale posun v oblasti mentální, spirituální...a i fyzické splňuje předpoklady: BÝT VÍC VĚDOMÝ a tvořit svou vnitřní spokojenost nezávisle na okolí - vykročit DÁL. Směřovat k něčemu, co nás převyšuje....

celý článek

A je tady, aneb #kdyžčíslovkyseměníz8na9

Je konec roku. Je to pravidelnost, ale není to nic ledabylého a standardního. Vezměte si, kolik lidí už nový rok nespatří. A tak se nerouhejme, když o tom roce, co odchází, říkáme něco nehezkého.

celý článek

Diář, 2CD a plakát Žijte jogu již 21.9.2018

„Žijte jógu je reflexe cesty 15 let, před kterými jsem otevřel své první jógové Energy Studio, současně vydal‚velkou modrou‘ knihu a VHS Powerjóga.

celý článek

Pestrobarevný svět nejenom vaší duše - diář ŽIJTE JÓGU 2019

Žijte jógu – pestrobarevný svět vaší duše je diář, který slouží nejenom k zapisování pracovních povinností, ale především k vyjádření emocí, radostí, smutků, plánů a snů. Můžete si psát, kreslit, plánovat, škrtat, zamýšlet se a inspirovat se... být sám sebou a nelhat si, to je upřímnost jako hlavní motto diáře. 

celý článek

Jak je lehké..... lhát si

#mojecesta za poznáním a ....věřte, nevěřte. Co já jsem vymyslel, abych přehlušil vnitřní mluvu....teď se usmívá, ale nebylo tomu tak. 

celý článek

Pro Jóga Dnes březen: Mírumilovný bojovník

Tělo je zde lodí převážející člověka o kousek dál.... a o čem všem je powerjóga? #mojecesta #poweryoga 

celý článek

Bičováni pohodlností, aneb rád dávám góly

Když jsem v druhé půlce prosince uslyšel svou váhu 92 kg při převažování se pro let helikoptérou nad ostrovy, málem mě omyli. Krutě vyslovená pravda mě donutila makat....a po 45 dnech mám nános 10 kg dole! Je to však fuška. 

celý článek

Jógově odevzdat, úplněk pomůže

Úplněk - je to síla proměny, nových začátků a odevzdávání starých starostí… Tak pojďte něco s únorovým úplňkem odevzdat. 

celý článek

Weleda