Životní harmonie

A je tady, aneb #kdyžčíslovkyseměníz8na9

Je konec roku. Je to pravidelnost, ale není to nic ledabylého a standardního. Vezměte si, kolik lidí už nový rok nespatří. A tak se nerouhejme, když o tom roce, co odchází, říkáme něco nehezkého.

celý článek

Diář, 2CD a plakát Žijte jogu již 21.9.2018

„Žijte jógu je reflexe cesty 15 let, před kterými jsem otevřel své první jógové Energy Studio, současně vydal‚velkou modrou‘ knihu a VHS Powerjóga.

celý článek

Pestrobarevný svět nejenom vaší duše - diář ŽIJTE JÓGU 2019

Žijte jógu – pestrobarevný svět vaší duše je diář, který slouží nejenom k zapisování pracovních povinností, ale především k vyjádření emocí, radostí, smutků, plánů a snů. Můžete si psát, kreslit, plánovat, škrtat, zamýšlet se a inspirovat se... být sám sebou a nelhat si, to je upřímnost jako hlavní motto diáře. 

celý článek

Jak je lehké..... lhát si

#mojecesta za poznáním a ....věřte, nevěřte. Co já jsem vymyslel, abych přehlušil vnitřní mluvu....teď se usmívá, ale nebylo tomu tak. 

celý článek

Pro Jóga Dnes březen: Mírumilovný bojovník

Tělo je zde lodí převážející člověka o kousek dál.... a o čem všem je powerjóga? #mojecesta #poweryoga 

celý článek

Bičováni pohodlností, aneb rád dávám góly

Když jsem v druhé půlce prosince uslyšel svou váhu 92 kg při převažování se pro let helikoptérou nad ostrovy, málem mě omyli. Krutě vyslovená pravda mě donutila makat....a po 45 dnech mám nános 10 kg dole! Je to však fuška. 

celý článek

Jógově odevzdat, úplněk pomůže

Úplněk - je to síla proměny, nových začátků a odevzdávání starých starostí… Tak pojďte něco s únorovým úplňkem odevzdat. 

celý článek

Speciál časopisu DIETA - Ploché břicho

Břicho, náš úhlavní prevít, který si často dělá co chce. Jak na něj? 

celý článek

Můj nový blog Moje cesta!

Vyzkoušel jsem si, jaké to je zakolísat a dostat se z rytmu a rituálů. Trvalo mi šest měsíců, než jsem se sebral, ale díky těmto měsícům jsem pochopil, jak jsou řád a rituál důležití parťáci pro udržení energie a vitality v běžném dnu.

celý článek

Jóga Retreat Mallorka 3.-10.6.2017

Jóga ráno a večer, teplo a slunce, pohoda a meditace, to vše na Mallorce se mnou a Jakubem. Speciální cena 27800 Kč ve čtyřhvězdičkovém hotelu, letecky, polopenze a s jógou platí do 28.2. Počet míst omezený.

celý článek

Weleda
Bio Bachovky