Žijte jógu víkend REFRESH v Peci pod Sněžkou

Žijte jógu víkend REFRESH v Peci pod Sněžkou

26. 02. 2025  |   Novinky

Zvu vás na REFRESH víkend s jógou a dýchárnou…do Pece pod Sněžkou 30.5.-1.6.2025 se mnou a Jakubem v designovém Aparthotelu Svatý Vavřinec. 

Máte-li rádi hory, přírodu, jógu a sebe, pojďte pookřát a načerpat energii, podpořit očistné procesy těla i mysli a zažít sílu dechu (DÝCHÁRNA) na vlastní kůži.

Speciální jarní nabídka jógy, dechu a meditace v krásném designovém Aparthotelu Svatý Vavřinec v srdci Pece pod Sněžkou, v krásné přírodě a s obejmutím čistého jarního vzduchu…to je RESTART víkend. Nabídka počtu designových apartmánů je omezená. 

OBJEDNÁVKA AKCE

 1320x200 víkend Pec.jpeg 

Jógová praxe zaměřená na REFRESH, očistu a dech v designovém ApartHotelu Svatý Vavřinec s vytříbenou gastronomií, wellness provozem v samém centru Pece Pod Sněžkou. Při výběru ubytování s heslem: Žijte jógu na e-mailu: sales@svatyvavrinec.cz si vyberete apartmán stylu: Glamour, Moderní, Krkonošský, Skandinávský ( 4 styly apartmánu). Navíc, jako speciální jarní nabídku můžete využít v rámci ceny ubytování - zdarma vstup do Wellness. Předem je vhodné objednat masáže (nejsou v ceně ubytování). Společně s jógou tedy může být váš dubnový víkend opravdovým RESTARTEM - nechte si hýčkat.

V rámci víkendu jsou ranní lekce věnované rozproudění energie (praxe ásan) a odpolední blok je věnovaný DÝCHÁRNĚ a programu RespiroMotion-  pohybově/ jógové krije a polohování těla, praxe dechových technik, principy dechu (pránájáma, breathwork, fyziologie a mechanika dýchání) a antistresové techniky.

Pokud počasí dovolí, venkovní DÝCHÁRNA bude probíhat v zahradě Aparthotelu Svatý Vavřinec.

Program

Pátek

  • 18.30-19:15 hodin/ jógové laděni

Sobota

  • 7.30-8.30 hodin powerjóga FIT & SLIM
  • 17.00-18.00 hodin slow flow vinjása pro očistu
  • 18.00-19.15  DÝCHÁRNA + RespiroMotion program - (teorie a praxe dechu, pohybu jako základ zdraví a vitality)

Neděle

  • 7.30-8.30 ranní jógové espresso

Cena jógového programu: 3100 Kč

Cena nezahrnuje ubytování a snídaní. Informace k ubytování získáte po přihlášení se na jógový program s heslem pro komunikaci. 

Storno podmínky akce - jógový program

  1. Možnost vrácení celé uhrazené částky za jógový program trvá do 30. dne před zahájením “akce”.
  2. Od 30. do 14 dne před zahájením "akce" je možné podat žádost o vrácení 50% z uhrazené částky "akce".
  3. Možnost vrácení kurzovného zaniká s datem 14. dne před termínem konání "akce".

Pro stornování přihlášky na jógový program je nutné zaslat email na klienti@energystudio.cz se zněním: storno akce: název, jméno, příjmení, datum provedení platby, číslo účtu a kód banky.


Žádost je vždy akceptována s datem přijetí, a to pouze na základě zaslaného emailu. E-mail je následně potvrzený. Na základě emailem zaslaného vyjádření k Vaší žádosti o stornování přihlášky z vybrané akce Vám bude do 14 dní od tohoto dne kurzovné vráceno.

Storno poplatek činí 250 Kč. Václav Krejčík (organizátor jógového programu) si vyhrazuje nárok na vyúčtování tohoto poplatku za vyřízení každého storna bez ohledu na důvod stornování přihlášky. O tuto částku bude vždy poníženo vrácené kurzovné.

V případě zrušení kurzu ze strany organizátora nebo pořadatele bude částka za jógový program vrácena v plné výši.

UBYTOVÁNÍ

Orientační ceny ubytování se snídaní na 1 noc (1 osoba a 2 osoby v apartmánu):

  • Cena 1 osoba v apartmánu/ 1 noc se snídaní se vstupem do wellness: 2020 Kč + dph (cena nezahrnuje městskou taxu, masáže)
  • Cena 2 osoby v apartmánu/ 1 noc se snídaní se vstupem do wellness: 2560 Kč + dph (cena nezahrnuje městkou taxu, masáže)

Adresa hotelu:

Aparthotel Svatý Vavřinec
Pec pod Sněžkou 355,
542 21

IMG_5083.jpeg
IMG_5084.jpeg
IMG_5085.jpeg
IMG_5086.jpeg
IMG_5087.jpeg
IMG_5088.jpeg
IMG_9874.jpeg
IMG_9877.jpeg
IMG_9879.jpeg
IMG_9880.jpeg
IMG_9881.jpeg
IMG_9891.jpeg
IMG_9897.jpeg
IMG_9901.jpeg
1320x200 víkend Pec.jpeg
víkend pec.jpeg

Přidat nový komentář

Jméno