Scan rozhovoru pro ONA DNES 2.5.2023

V článku naleznete scan rozhovoru z 2.5.2023 pro Ona Dnes. 

celý článek

24.9.2023…oslavme jógu a čas, který s ní trávíme

Je to opravdu...20 let, co se s mnohými z vás znám - díky józe...a 30 let ve světě fitnessu a aerobiku. Ta doba přinesla mnoho krásných zážitků a setkání, zkoušek a hledání cest. Pojďte s námi oslavit toto výročí a inspirujme se ...ŽIJTE JÓGU CELEBRATION - v krásném Šternberském paláci na Hradčanském náměstí.

celý článek

Powerjógové žití jógy

Od roku 2003 se powerjóga postupně šíří celou Českou a Slovenskou republikou. Za tu dobu urazila kus cesty. Je atraktivním jógovým tréninkem, ve kterém se uplatňují všechna doporučení jógové praxe, fyzioterapeutické koncepty i techniky práce s pozorností a myslí.

celý článek

Prodloužený jógový víkend MIKULOV - 17.-20.8.2023

Genius loci Mikulova není třeba zmiňovat. V Mikulově je vše, co je třeba pro letní jógovou dovolenou. Vezměte s sebou jógové podložky na jógu, kola, golfové hole, obuv pro turistiku, líné tenisky a třeba také - nic nedělejte - tedy kromě pravidelné praxe jógy 2krát denně. Je to však vaše volba. Byla by však škoda nechat si ujít jógu v Mikulově s Vaškem a Jakubem.

celý článek


POKŘTĚNO! Kniha Deník pro meditační čtení a psaní - Můj život s jógou se narodila.

Má nová kniha a současně deník byly pokřtěny v překrásném Klášteře sv. Anežky České za účasti více jak 100 nadšenců jógy. Všem moc děkuji, že jsme společně vydali energii a poslali DENÍK do světa. Rodný list: 1.4.2023.

celý článek

Žijte jógu PRAHA - PALÁC KINSKÝCH (14.5.2023)

Pro velký zájem přidáváme nový termín turné Weleda Žijte jógu 2023 Praha, a to v samém centru Prahy, na Staromestském náměstí. V pro Palác Kinských je pouze 30 míst. 

celý článek

Weleda Žijte jógu tour 2023

Power Yoga Akademie po tříleté pauze organizuje jógové turné s názvem Weleda Žijte jógu tour 2023 s předními instruktory jógy v Česku - Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem a míří právě do vašeho města.

celý článek

Vyberte si z jógových víkendů Žijte jógu 2023

V roce 2023 jsem společně s Jakubem Šambergerem pro vás připravil 4 jógové víkendy v Česku. Chcete-li strávit příjemný čas, prohloubit svou jógovou praxi a dobít baterky, pojeďte s námi na některý z víkendů roku 2023.

celý článek

Finišuji mou novou interaktivní knihu “DENÍK”

Čtu, škrtám, přemýšlím, přepisuji, měním. Čtu nahlas, jak ladí slova. Dívám se na obrázky a fotky, zda-li padnou k textu. Sleduji linii slov, vět, odstavců a stránek, zda-li vedou k “flow” - plynulému čtení. 

celý článek

Weleda