Vyberte si z jógových víkendů Žijte jógu 2023

V roce 2023 jsem společně s Jakubem Šambergerem pro vás připravil 4 jógové víkendy v Česku. Chcete-li strávit příjemný čas, prohloubit svou jógovou praxi a dobít baterky, pojeďte s námi na některý z víkendů roku 2023.

celý článek

Štýrsko a jeho nejenom horské krásy

Miluji Rakousko, hory v létě, túry a volný čas s přáteli. Mé nejoblíbenější cesty jsou v létě  - do hor, kde chodím po kopcích - často sám se svým psem, a užívám si ticho hor, jejich majestátnost a krásu. V Rakousku jezdím stále na stejné místo již 16 let, kde trávíme pravidelně letní i podzimní čas s přáteli. 

celý článek

Žijte jógu tour 2023

Bylo to několik let, co jsme se za vámi nedostali. V tuto chvíli přišel čas se vrátit a opět navštívit města a vás, kde jsme s jógou rádi. Žijte jógu tour 2023 povedeme společně s Jakubem Šambergerem... rádi vás uvidíme.

celý článek

Soukromé tréninky jógy

Po delší době mám prostor pro soukromé tréninky jógy. Stát na rukou vás učit nebudu (na hlavě ano), ale jak být fit, v kondici a v pohodě v chaosu současné doby, na tom můžeme společně pracovat. Místo a termín lekcí domluvíme - soukromky probíhají v Energy Studiu Praha 1. 

celý článek

Letní jóga retreat MIKULOV - 17.-20.8.2023

Genius loci Mikulova není třeba zmiňovat. V Mikulově je vše, co je třeba pro letní jógovou dovolenou. Vezměte s sebou jógové podložky na jógu, kola, golfové hole, obuv pro turistiku, líné tenisky a třeba také - nic nedělejte - tedy kromě pravidelné praxe jógy 2krát denně. Je to však vaše volba. Byla by však škoda nechat si ujít jógu v Mikulově s Vaškem a Jakubem.

celý článek

Fotoreportáž z Žijte jógu tour 2023 (Brno a Nitra)

Víkend 14.-15.1.2023 jsem strávil s Jakubem na turné Žijte jógu. Po třech letech to bylo opět super. Energie, přátelé a jóga...tak jsme si to užili. Fotky mluví za vše. 

celý článek

Můj díl podcastu JD on AIR o cestování

Indie, Japonsko, Havaj, Rakousko - Štýrsko, Řecko a samozřejmě jóga. To je povídání, kde mě v rámci podcastu Jóga Dnes on AIR vyzpovídala Zuzana Klingrová. 

celý článek

Mysl jako základ praxe (seminář JÓGOVÁ LABORATOŘ)

Má cesta jógou trvá více jak 21 let. Největší výzva na cestě jógou i životem je mysl a práce s ní. Pojďte se společně inspirovat, kde v JÓGOVÉ LABORATOŘI budeme pitvat pozice, techniky pro práci s myslí a egem, filozofii i vlastní návyky a postoje. Propojíme praxi dechu, pozic a mysli v lekcích jógy. 

celý článek

ŠKOLA JÓGY LIVE na ZOOMu v klidu domova již 8.ledna

Od ledna 2023 jsem pro vás připravil online výuku jógy - ŠKOLA JÓGY LIVE. 5krát, v neděli ráno,  od 8.30 hodin se potkáte a budete cvičit, povídat si a rozvíjet jógovou cestu.

Dvouhodinovka ... s jógou (teorie i praxe). Posuňte se dál a Václav Krejčík bude váš průvodce. 

celý článek

Rozbouření mysli v Indii (Kerala 2022)

Každá návštěva Indie zpřítomní i ty, kteří Indii pravidelně navštěvují - natož ty, kteří do Indie zavítají poprvé. Rozšířená verze blogu a velká fotogalerie z ájurvédsko-jógového pohybu v Kerale (listopad 2022).

celý článek

Weleda