Životní harmonie

Nové kurzy ZAČÍNÁME S JÓGOU (ZOOM a prezenčně v Energy Studiu)

Chcete začít s jógou, nebo ji prohlobit znalosti o ní, praxi i posunout se dále? Zde jsou nové kurzy, které povedu. 

celý článek

Jóga na Zámku Mikulov - Žijte jógu s Vaškem a Jakubem

Dlouho jsme se nepotkali na společné jógové akci, a proto jsme spolu s Jakubem a celým týmem připravili jedinečnou akci v Mikulově - v místě činu, kde z větší části vznikla nová kniha Žijte jógu 2 - hledání harmonie. 

celý článek

Maledivy - jógový retreat s Vaškem a Jakubem

Kýč jak bič! To jsou relaxační a líné Maledivy. Kdo máte chuť se vydat na exotickou cestu s jógou, kdy relaxace, slunce, oceán a jóga jsou jedním slovem POHODA, pojeďte s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem do RÁJE. 

RÁJ pro jógu, dech a meditaci stvořený.

celý článek

Jóga RETREATS 2021: Lefkada v červnu a v září Fuerteventura + Japonsko a Maledivy

Překrásná Lefkáda - řecký ostrov již potřetí láká svou krásou a jógovou shalou přímo nad mořem. Fuerteventura poutá sílou vulkanické původu, oceánem a sluncem, a to vše ve společnosti jógy. Japonsko a Maledivy...to jsou další jógové dovolené s Vaškem a Jakubem se servisem CK Blue Banana Travel + (Japonsko CK GO2).

celý článek

Jógový retreat na LEFKADĚ 2021

5.-12. června 2021 letíme s Jakubem na jógovou dovolenou na naši milovanou Lefkadu. Kdo máte chuť, neváhejte a rezervujte si místo včas. Ještě pár volných zbývá. 

celý článek

LIVE květnový minikurz Powerjóga krok za krokem

“Zdravě, vědomě a bez roušky k radosti” Můžete začít, můžete již cvičit a můžete…V jógovém studiu musíme mít roušku na cvičení jógy, a to mi smysl nedává. V pražském parku z osobních důvodů, já osobně, cvičit nebudu. Jsem tedy na online - LIVE vysílání.

celý článek

Přehled termínů Weleda jóga - ŽIJTE JÓGU 2020/2021

Termíny turné, víkendy, retreaty a speciální akce zde v jednom dokumentu: kontakty pro přihlášení v textu. 

Aktualizováno: 21.2.2020

celý článek

Škola jógy pro širokou veřejnost od 3.11.

Chcete se dozvědět více o józe a netoužíte potom, být instruktorem jógy? Právě pro vás povedou nový kurz školy jógy od 3.11. ve večerních hodinách. 

celý článek

28.9.2019 LIVE IN THE SUNSHINE – jedinečná jógová akce LOLË poprvé v Praze!

Právě vy můžete být u toho, u první oslavy aktivního způsobu života – dopoledne plného jógy a také meditace s těmi nejlepšími lektory! Pozor! K dispozici je pouhých 100 míst  a navíc každý z účastníků získává v ceně vstupenky ikonickou žlutou podložku LOLË! Podmínkou účasti je bílé oblečení. 

celý článek

Jógový retreat na ostrově LEFKADA 3.-10.6.2019

Jóga, pohoda a dovolená...to je jógový retreat na řeckém ostrovbě Lefkada se mnou, Jakubem Šambergerem a Katkou Bílkovou. 

celý článek

Weleda
Bio Bachovky