Soukromé tréninky jógy

Soukromé tréninky jógy

22. 01. 2023  |   termíny

Po delší době mám prostor pro soukromé tréninky jógy. Stát na rukou vás učit nebudu (na hlavě ano), ale jak být fit, v kondici a v pohodě v chaosu současné doby, na tom můžeme společně pracovat. Místo a termín lekcí domluvíme - soukromky probíhají v Energy Studiu Praha 1. 

Najděte svůj rytmus, řád a inspiraci pro domácí praxi.

Můj přístup je normální. Nejsem ezo a rád mám vše, co život nabízí. Umím a vím, kdy asketismus přichází a zkouším ho pozorovat a nenechávám ho vstoupit. Velice rád si užívám život v možnostech, které máme. Žiju jógu v běžném životě, nerad se omezuji, ale mám rád pravidla. Ctím svobodu a vím, že svoboda bez odpovědnosti je nesmysl.

V rámci soukromých tréninků vám nabízím vkročit do systému jógy a powerjógy, naučím vás správně držet tělo, používat střed těla a tělesné zámky, optimálně využít tělo v jógovém pohybu, seznámím vás s vhodným dýcháním a okusite jednoduchost a máte-li své přání... budeme ladit společné představy. 

Budete-li chtít, můžeme postupně se seznámit s žitou filozofií a Pataňdžalího systém jógy, což pomůže pochopit celý koncept jógy.

Můžete být maximálně 3 osoby, které tvoří skupinu pro soukromou lekci. Čas záleží na vzájemné domluvě a možnosti - prostoru.  

ŽIJTE JÓGU BASIC

5 hodin pro zájemce o jógu, kteří chtějí objevit svou vnitřní sílu, rozvinout svou jógovu praxi a nebo začít s jógou! Jak tvořit svou cestu, jak v ní pokračovat a realizovat své kroky s cílem vlastním rozvoje a otevřít se “neomeznosti”.

ŽIJTE JÓGU PRAXE

10 hodin jógové praxe - formy powerjóga, restorativní jóga, jógová terapie, relaxace a meditace.

  • Soukromé tréninky probíhají v Energy Studiu a nebo online přes aplikaci ZOOM.
  • Vhodné pro začátečníky i pravidelně praktikující.
  • Čas a den dle domluvy.

Více informací ZDE


Přidat nový komentář

Jméno


Weleda