Bez krize ... s vírou v radostný svět

Bez krize ... s vírou v radostný svět

22. 12. 2019  |   Životní harmonie

Přeji vám krásné vánoční svátky …a těší mě, že ti, co 31.12. přijdou na naši společnou lekci s Jakubem, uvidí Energy Studio HEAVEN po 9ti letech v novém! Přijďte si klidně jen připít...PF 2020!

Je téměř konec roku, lidé běhají po ulicích, obchody praskají ve švech a do emailových schránek začíná přistávat jedno přání za druhým. Média nás straší děním v tajemných koutech zeměkoule. Dokonale šroubují teroristické, ekologické a lidské katastrofické scénáře a když ráno posloucháte zprávy, máte chuť už nic nedělat, nevstávat a vzdát to. Vliv okolí je tak silný, že se snadno zapomíná na to, že každý z nás je strůjcem svého štěstí. Vše bude takové, jaké si to uděláme a tak s trochou snahy, vůle a víry v radost a pohodu světa můžeme strávit nejen letošní svátky, ale i další rok či roky v pohodě.

Vypněte zprávy, minimalizujte tok informací k sobě a zkuste si najít čas sami pro sebe! Pro své blízké, pro svou duši a spojení dechu, těla i mysli do jednoho celku. Pro vnitřní sílu a pohodu. Trénujte, cvičte jógu, zkuste meditace a uvidíte, jak příjemně Vám bude, i když se nacházíte ve světě manipulace. Buďte sami sebou a užívejte si to, že ráno vstanete a můžete dýchat.

Krásné svátky
Václav Krejčík a Jakub Šamberger

PS: Těšíme se na vás opět 30. prosince v ES HOME Praha 1
11.30 polední lekce Jakub
17.30 powerjóga Vašek
18.30 powerjóga Jakub

31.12.2019
9.30 - silvestrovské cvičení (již obsazeno) a kdo si chce připít, dotažte do ES HEAVEN, Praha 2 v 11 hodin. Prosecco i vínko budou pro všechny. Navíc, jako první uvidíte změnu, v interiéru ES HEAVEN po 9ti letech.

Nezapomeňte!
23.-26.12. ES HOME zavřeno
24.-30.12. ES HEAVEN zavřeno (členové mohou od 27.12. navštěvovat ES HOME, Praha 1.

1.1. obě studia zavřená


Přidat nový komentář

Jméno


Weleda
Bio Bachovky