Termíny akcí

Žijte jógu workshopy 2023

Bylo to několik let, co jsme se za vámi nedostali. V tuto chvíli přišel čas se vrátit a opět navštívit města a vás, kde jsme s jógou rádi. Jógové workshopy Žijte jógu 2023 povedeme společně s Jakubem Šambergerem... rádi vás uvidíme.

celý článek

Víkend Žijte jógu 2023 - Dobřichovice/ Panská zahrada

Pojeďte s námi na víkend dobít baterky a strávit příjemný čas. Únorový čas pro jógu, dech, meditaci a sebe sama v krásném hotelu PANSKÁ ZAHRADA v Dobřichovicích: 17.-19.2.2023

celý článek

Indie - Kerala a jógový, ájurvédský a detox retreat

Zveme vás do ráje sebe sama, jinakosti a tajemna. Zažijete to, co máte prožít a vykročíte z hranic komfortní zóny pro objevení nových obzorů. Očista těla a mysli doopravdy a naplno, v kultuře, která je "čistotou" protkáná až k základům - to je Indie. Dovolte si být, vnímat a jen tak zažívat, co přichází.

celý článek

Žijte jógu IMMERSION - Klášter sv. Anežky České 8.10.2022

Chcete okusit krásu jógy a historie? Pojďte se mnou a s Jakubem proniknout hlouběji pod povrch jógy a zažít jedinečnou praxi v Klášteře sv. Anežky České v Praze. 

celý článek

Jóga na Zámku Mikulov 1.10.2022

Po roce se opět 1.října 2022 můžeme potkat na Zámku Mikulov, kde společně s Jakubem a vámi strávíme čas s jógou. Minulý rok to byl pro všechny zážitek, a tak věřím, že i letost si společnou praxi užijeme. 

celý článek

Ohlédnutí za víkendem v Poděbradech

Bylo to snad po třech letech, kdy jsme se opět potkali na jógovém víkendu. Společně jsme tak mohli strávit čas nejenom s jógou. 

celý článek

Workshopy NEJENOM pro instruktory jógy

Pro léto jsem připravil pár workshopů. Nemusíte ani být na místě...a můžete se zúčastnit online. Jen technika pozic je třeba prezenční účast. Ale jinak ...můžete být na dovolené, doma, kdekoliv a i tak se můžeme potkat. 

celý článek

Weleda Žijte jógu tour 2022

Po dlouhé době se opět vydáváme společně s Jakubem na cestu s jógou za Vámi. V tomto roce navštívíme 4 města a v dalším roce 2023...se určitě potkáme i u Vás. 

celý článek

Nové kurzy ZAČÍNÁME S JÓGOU (ZOOM a prezenčně v Energy Studiu)

Chcete začít s jógou, nebo ji prohlobit znalosti o ní, praxi i posunout se dále? Zde jsou nové kurzy, které povedu. 

celý článek

Jóga na Zámku Mikulov - Žijte jógu s Vaškem a Jakubem

Dlouho jsme se nepotkali na společné jógové akci, a proto jsme spolu s Jakubem a celým týmem připravili jedinečnou akci v Mikulově - v místě činu, kde z větší části vznikla nová kniha Žijte jógu 2 - hledání harmonie. 

celý článek

Weleda