Termíny akcí

Jógové workshopy ve vašem městě 2022/2023

Bylo to několik let, co jsme se za vámi nedostali. V tuto chvíli věříme, že vše je jak má být a přišel čas opět navštívit města a vás, kde jsme s jógou rádi. Jógové workshopy Žijte jógu 2022/2023 povedeme společně s Jakubem Šambergerem... a bude čas i na povídání. 

celý článek

Žijte jógu IMMERSION - Klášter sv. Anežky České 8.10.2022

Chcete okusit krásu jógy a historie? Pojďte se mnou a s Jakubem proniknout hlouběji pod povrch jógy a zažít jedinečnou praxi v Klášteře sv. Anežky České v Praze. 

celý článek

Víkend Žijte jógu ve Dvoře Perlová voda 4.-6.11.2022

Po dvou letech...přišel čas na setkání se na jógových víkendech. 4.-6.11.2022

 

celý článek

Jóga na Zámku Mikulov 1.10.2022 - OBSAZENO

Po roce se opět 1.října 2022 můžeme potkat na Zámku Mikulov, kde společně s Jakubem a vámi strávíme čas s jógou. Minulý rok to byl pro všechny zážitek, a tak věřím, že i letost si společnou praxi užijeme. 

celý článek

Ohlédnutí za víkendem v Poděbradech

Bylo to snad po třech letech, kdy jsme se opět potkali na jógovém víkendu. Společně jsme tak mohli strávit čas nejenom s jógou. 

celý článek

Workshopy NEJENOM pro instruktory jógy

Pro léto jsem připravil pár workshopů. Nemusíte ani být na místě...a můžete se zúčastnit online. Jen technika pozic je třeba prezenční účast. Ale jinak ...můžete být na dovolené, doma, kdekoliv a i tak se můžeme potkat. 

celý článek

Weleda Žijte jógu tour 2022

Po dlouhé době se opět vydáváme společně s Jakubem na cestu s jógou za Vámi. V tomto roce navštívíme 4 města a v dalším roce 2023...se určitě potkáme i u Vás. 

celý článek

Nové kurzy ZAČÍNÁME S JÓGOU (ZOOM a prezenčně v Energy Studiu)

Chcete začít s jógou, nebo ji prohlobit znalosti o ní, praxi i posunout se dále? Zde jsou nové kurzy, které povedu. 

celý článek

Jóga na Zámku Mikulov - Žijte jógu s Vaškem a Jakubem

Dlouho jsme se nepotkali na společné jógové akci, a proto jsme spolu s Jakubem a celým týmem připravili jedinečnou akci v Mikulově - v místě činu, kde z větší části vznikla nová kniha Žijte jógu 2 - hledání harmonie. 

celý článek

Maledivy - jógový retreat s Vaškem a Jakubem

Kýč jak bič! To jsou relaxační a líné Maledivy. Kdo máte chuť se vydat na exotickou cestu s jógou, kdy relaxace, slunce, oceán a jóga jsou jedním slovem POHODA, pojeďte s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem do RÁJE. 

RÁJ pro jógu, dech a meditaci stvořený.

celý článek

Weleda