Termíny akcí

Můj letní program v Energy Studiích 06-08/2018

Jelikož připravujeme s Jakubem nový projekt, budou naše letní lekce v Energy Studiích upraveny. Pravidelné lekce budeme mít od srpna 2018. Do té doby máme víkendové lekce a mini kurzy. 

celý článek

Slowdown … #ilovemyjob

Neustále přítomná otázka “Co je dnes za den?” nás provázela celou dovolenou. Zregenerováno, načerpáno, inspirováno a především zažito “teď a tady”, co více si přát..... teď už v akci a tak kde se můžeme potkat? 

celý článek

Termíny Weleda turné Žijte jógu 2018

Jógu je lepší praktikovat, než o ní mluvit. Slova jsou nesrovnatelná s prožitkem. A tak si přijďte zacvičit s Václavem Krejčíkem a Jakubem Šambergerem a současně se i seznámit i s novou, velkou jógovou knihou Žijte jógu, která umění jógy z podložek přenáší do běžného života.

celý článek

RYT200 - mezinárodní systém vzdělávání instruktorů jógy Yoga Alliance

Jsem rád, že Power Yoga Akademie obdržela certifikaci v rámci vzdělávání instruktorů jógy u Yoga Alliance s platností po celém světě. V rámci akademie instruktorů a učitelů jógy tak můžete získat mezinárodní i českou licenci. 

celý článek

Weleda DEEP SLOW POWERJÓGA workshop 2017

Termíny powerjógových workshopů pro podzimní měsíce 2017: Rychov n.K. Bohumín, Teplice a Beroun. S kým se potkáme? Těšíme se na vás! Vašek a Jakub

celý článek

Reebok Experience Store v Manesu

Až do 4. září budou probíhat lekce nejenom jógy se mnou a dalšími instruktory v pražském Manesu. Lekce jógy jsou zdarma. 

celý článek

Mé Energy jógové léto

Od 19.7. mám nové jógové lekce i sérii mini workshopů v rámci Energy jógového léta. Powerjóga, restorativní jóga jako mé pravidelné jógové lekce v programu Energy Studií. 

celý článek

Jóga Retreat Mallorka 3.-10.6.2017

Jóga ráno a večer, teplo a slunce, pohoda a meditace, to vše na Mallorce se mnou a Jakubem. Speciální cena 27800 Kč ve čtyřhvězdičkovém hotelu, letecky, polopenze a s jógou platí do 28.2. Počet míst omezený.

celý článek

Jógové semináře: 20.-22.1.2017

Páteční večer s uměním zapojit nohu, ruku a aktivovat tím mozek v Energy Studiu, sobota principy jógové terapie v Praze a v neděli 22.1. v Brně pránájáma a jóga nidra seminář. 

celý článek

#DeepSlowPoweryoga tour - podzim 2016 (kontakty a termíny)

#DeepSlowPoweryoga turné podzim 2016 - aktualizované termíny včetně termínů Slovensko (Trnava a Nitra). Poustujte fotky z turné a označte je haštegem:#DeepSlowPoweryoga. A kam v roce 2017?

celý článek

Reebok
Weleda
Bio Bachovky