Online Workshop 1: Jógový pohyb a principy zdravého pohybu, pozdravy slunci

V rámci worskhopu se seznámíte s principy zdravého pohybu, rozdílem mezi dýcháním a stabilizačním dechem, naučíte se pozdrav slunci A i B a pochopíte, jak zařadit principy zdravého pohybu do jógových ásan. 

Přihláška na akci

  • Principy zdravého pohybu
  • Dech/ pránájáma
  • CNS, mozek a stabilizace
  • Pozdravy slunci A a B

Online workshop na ZOOMu proběhne v neděli 5.11. - od 19.00 do 20.30 hodin. Po odvysílání získáte nahrávku daného programu s platností 2 měsíce. 

 

Online workshop jógové terapie zaměřený na principy zdravého pohybu, dechu a pozdravy slunci vede k oslovení optimálních pohybových vzorců skrz základní principy řízeného pohybu, jógové ásany a především - dech.

Nadechněte se se mnou…nádechem si uvědomte přítomnost, moment teď a tady.

Pro tělo ásany a pro duševní zdraví - dech a celý systém jógy. Vede k přítomnosti a vědomí “já jsem”. Mantra: kdo skutečně jsem (so-ham) je mantrou každého dne. Minulost nechat být, do přítomnosti hledět z lehka a moment přítomný žít, cítit, prožívat naplno. Přijmout tento okamžik je řešením, jak zůstat se svou cestou a sám se sebou v souladu.

Cena bez členství: 1 workshop: 490 Kč (bez výhod a bonusů)

Cena pro členy SVĚTA JÓGY ONline Akademie

Cena 12 workshopů: 4680 Kč (1 workshop 390 Kč). Platbu lze rozdělit na 3 části a uhradit do 30.11. K první splátce je připočítán vstupní poplatek: 590 Kč. Vstupní poplatek je jednorázový a při prodlužování členství se znovu nehradí. Více o členství v programu SVĚT JÓGY ONline Akademie ZDE.

Dárky ke členství ve SVĚTĚ JÓGY ONline Akademii:

  • Vstupní dárek: Weleda balíček, nová kniha Můj život s jógou - DENÍK pro meditační čtení a psaní, kniha Indická ulice, CD Objevte svou sílu od Yoga Marketu

Přihláška na akci

*
*
*
*

*
*
*
*

Weleda