Miluji ta rána ...

Miluji ta rána ...

22. 07. 2018  |   Životní harmonie

A tak vznikl diář ŽIJTE jógu 2019 - pestrobarevný svět, který je motivačním společníkem pro chvíle běžné i nestandardní.

Díky za každé nové ráno, kdy se probudím, otevřu oči, protáhnu se a zamyslím, co s načatým dnem - pokud nemám již jasný plán. Dovolenková rána jsou o to krásnější, že opravdu nic nemusíte. Když ráno sedím na terase apartmánu s výhledem na majestátný Dachstein, mám hlavu úplně čistou. Jen hledím. Proudí-li něco hlavou, pokládám ruce na klávesnici a ty ... píší samy. Tento „flow“ pocit miluji, stejně jako ticho obklopujících hor, kokrhající kohouty a postupně se probouzející místo, kde se nacházím. Ten ranní klid vás úplně nabije a vy jím prosáknete až na kost. Popíjíte kávu a nic si neříkáte. Netoužíte, neplánujete … nic. Jen jste. V osm hodin se ozvou zvony místního kostela, na které pravidelně čekám. Jejich zvuk rozléhající se údolím neskutečným způsobem očišťuje vše, co je třeba. I když nic není specifikováno, i přesto to tak je. A tak se i prsty na klávesnici zastaví a pocit „já jsem“ má svou dominantní vládu. 

A tak vznikl diář ŽIJTE jógu 2019 - pestrobarevný svět, který je motivačním společníkem pro chvíle běžné i nestandardní. Vede k zamyšlení, tvořivosti a užívání si každého okamžiku. Žijte jógu – pestrobarevný svět vaší duše je diář, který slouží nejenom k zapisování pracovních povinností, ale především k vyjádření emocí, radostí, smutků, plánů a snů, kde citátem potěším, textem inspiruji a obrázkem nadchnu. 

Jako záznam vaší duše je diář ŽIJTE JÓGU 2019, ze kterého můžete načerpat sílu, motivovat se a vydržet na své cestě, pro kterou jste se rozhodli. 

Diář vyjde 21.9.2018.

 

VK


Přidat nový komentář

Jméno


Weleda
Bio Bachovky