Jógově odevzdat, úplněk pomůže

Jógově odevzdat, úplněk pomůže

09. 02. 2017  |   Novinky

Úplněk - je to síla proměny, nových začátků a odevzdávání starých starostí… Tak pojďte něco s únorovým úplňkem odevzdat. 

Blíží se únorový úplněk. Něco magického, co s sebou přináší určitou mystérii. Za úplňku naše babičky sbíraly byliny nebo očišťovaly drahé kameny, které nabývaly na své síle právě s úplňkem. Mocná energie, kterou magický úplněk má, je využitelná i pro každého z nás. Je to síla proměny, přeměny, nových začátků a odevzdávání starých starostí… Tak pojďte něco s únorovým úplňkem odevzdat.
Že nevíte, co? Sedněte si a pomyslete na sebe sama. Na to, co vás tíží, obtěžuje, čeho se chcete zbavit. Vyberte si jen jednu věc a naplno se na ni soustřeďte. Jste-li na horách, u moře – můžete v úplňkový večer vysílat přání do vesmíru a naplno se jim oddat. Jste-li jinde, dělejte to samé jen v již zmíněných místech to bude silnější, ne však účinnější. Vždy záleží na vaši víře! Věřte a také přiložte ruce k dílu a svá přání realizujte svou vůlí a stále se motivujte.
Já si s úplňkem dopřeji půst. Nebudu ho dělat pouze s vodou a bylinnými čaji, protože se musím učit na státnice a pracovat. Proto volím variantu s Neera detox, kterou mám již odzkoušenou. S javorovým sirupem mám cukry pro činnost mozku, a tak můžu pracovat a fungovat. Kajenským pepřem popoženete svůj metabolismus, a tak spalování uvnitř bude silné. Já se prostě musím učit, a tak si dám únorový restart, bylinnými čaji a pohybem.
Jógová praxe pomáhá uvolnění a odevzdávání. Jóga, jako každý pohyb, je relativně nestandardní činností, a tak se člověk musí často zapřít, aby praxí jógy pravidelně šel ode dne k dalšímu. Není to zcela jednoduché, ale společně s vizí odevzdání a nové energie to lze.
A tak makejme! Užívejme si, že můžeme, a dělejme něco pro sebe, aby z nás energie zářila. 

Vašek


Přidat nový komentář

Jméno


Weleda
Bio Bachovky