REEBOK JÓGA turné 2015

REEBOK JÓGA turné 2015

28. 11. 2014  |   turné 2015

Opava, Liberec, Vsetín, Beroun, Rychnov nad Kněžnou, Praha, Brno, Nitra, Trnava a Piešťany, Dobřichovice, Valašské Klobouky, Krásná Lípa, Zbraslav, Louny.

Jógové turné naučí, jak naladit veselou mysl

Známý instruktor jógy Václav Krejčík navazuje na předchozí úspěšné ročníky jógového turné. Na jaře odstartuje Reebok jóga turné 2015, v rámci něhož zavítá do vybraných měst po celé České republice a na Slovensku, aby inspiroval zájemce i nadšence jógy.

„Veselá mysl, protažené a uvolněné tělo a vnitřní síla jsou benefity jógy pokud se praktikuje s radostí a bez slepé víry. Jóga bez přívlastků tak přivádí praktikující k objevování sebe sama, své síly a svých možností,“ říká Václav Krejčík, známý kouč životního stylu. Společně s Jakubem Šambergerem mají rádi jógu bez omezení a velkého vymezování. Oba si oblíbili styl jógy - powerjógu, který pravidelně praktikují a současně se zaměřují i na zdravotní účinky jógy v podobě programů jógové terapie, nebo jógy pro zdráva záda. Pomocí jógy poodkrývají svou vnitřní sílu a nacházejí tak ostrovy klidu, které vedou k zastavení se, pohodě a rozpoutání radosti.

Reebok jóga turné 2015 je prostorem pro setkávání se a společné cvičení jógy pro všechny, kteří jógu mají rádi, nebo s ní jen koketují. V rámci akce si můžete vyzkoušet powerjógu, slow-flow vinyasa jógu a inspirovat se pránájámou a meditací. Z ničeho nemusíte mít strach, protože oba instruktoři s dlouholetou praxí, vám pomohou v rámci celého programu objevit krásu jógy a vnitřního klidu. Inspirují vás na cestě ke zdraví, kondici a dobrému pocitu.

V rámci turné bude představen nový knižní titul „Jóga, dýchání a meditace, aneb Ztracen a nalezen v Indii“ a rovněž DVD jógová terapie a CD Jóga Nidra, z nichž budou moci účastníci turné ochutnat.

 

Termíny ZDE!

 

turné 2015 ES turné 2015 DL Praha březen

Weleda