Blog #mojecesta

Moje výkonnost závisí na času, který mám sám pro sebe a pro rodinu. Bez času sám se sebou, buď v tichu meditace, nebo při józe a sportu, nebo se psem v lese, bych svůj čas využíval neefektivně. Řízení firmy a týmu vyžaduje mou energii, kterou čerpám ve chvílích volna. Powerjóga, jako má úžasná společnice, mi při ranní praxi vlévá energii a vytrvalost do žil a já pak v klidu zvládám sebe a život. Vyzkoušel jsem si, jaké to je zakolísat a dostat se z rytmu a rituálů. Spokojenost, která díky organizovanosti zaplňovala mou mysl, tak byla ztracena. Trvalo mi šest měsíců, než jsem se sebral, ale díky těmto měsícům jsem pochopil, jak jsou řád a rituál důležití parťáci pro udržení energie a vitality v běžném dnu.

Nyní je čas proto na sobě makat, užívat si život, pracovat i odpočívat, poznávat, cestovat a přemýšlet o tom, jak žít naplno. Vydal jsem novou knížku Žijte jógu, kde je mnoho tipů, jak život udělat krásným, vzrušujícím a zajímavým. Pojďte se mnou do toho! 

Píšu do svého blogu #mojecesta o józepřináším různé tipy, repotáže z cest, motivuji k udržení kondice sportem a jídlem, a tak pojďte číst, komentovat a dávat své tipy, ať se cítíme dobře.

#zijtejogu  #poweryoga  #vaclavkrejcik  #yoga  #joganapohodu  #cestovani  #athlete

Kurz powerjógy pro začátečníky od 16.1.2019

Od 16.ledna 2019 si můžete se mnou zacvičit v novém kurzu powerjógy pro začátečníky každou středu od 20.00 hodin na Praze 2 v Energy Studiu HEAVEN.

celý článek

Powerjóga pod povrchem

Powerjóga pod povrchem

Pro web www.jogadnes.cz můj článek o účincích powerjógy v rámci praxe. 

Mírumilovný bojovník ....a nová knížka se rodí

Mírumilovný bojovník ....a nová knížka se rodí

Psaní je má vášeň, klid a meditace...a tak po státnicích mám opět energii a píšu a píšu. V prosinci, zdá se, bude nová jógová bichle na světě....bude plná barev, radosti z jógy, prožitků a inspirace...a la spiritualgangster.


Powerjóga - lehká síla

O powerjóze a ...refreshi. Proč prožívat myšlenku ega, že je stále potřeba se zlepšovat a být lepší, protaženější a silnější, když už na určité úrovni vše funguje?

celý článek

Powerjóga - cesta bez extrémů

Vnímání powerjógy jako pohybového systému umožňuje každému zvolit si svou cestu. Nikoho nelimituje a nechává mu možnost buď praktikovat ásany a pránájámu, nebo se vydat na cestu vlastního poznání a seberozvoje. 

celý článek

Powerjóga Fusion

Hravost, dynamika prostřídaná se zastavením se a uvolněním, to je powerjóga fusion, která v rytmu dechu pracuje s tělem, myslí. 

celý článek

Powerjóga a její náruč

Jako bych se vrátil zpět. Jako bych po třech letech hledání "něčeho" přišel opět zpět, s novými informacemi, s novým nábojem a v síle, kterou powerjóga nabízí. 

celý článek

Weleda
Bio Bachovky