Blog #mojecesta

Moje výkonnost závisí na času, který mám sám pro sebe a pro rodinu. Bez času sám se sebou, buď v tichu meditace, nebo při józe a sportu, nebo se psem v lese, bych svůj čas využíval neefektivně. Řízení firmy a týmu vyžaduje mou energii, kterou čerpám ve chvílích volna. Powerjóga, jako má úžasná společnice, mi při ranní praxi vlévá energii a vytrvalost do žil a já pak v klidu zvládám sebe a život. Vyzkoušel jsem si, jaké to je zakolísat a dostat se z rytmu a rituálů. Spokojenost, která díky organizovanosti zaplňovala mou mysl, tak byla ztracena. Trvalo mi šest měsíců, než jsem se sebral, ale díky těmto měsícům jsem pochopil, jak jsou řád a rituál důležití parťáci pro udržení energie a vitality v běžném dnu.

Nyní je čas proto na sobě makat, užívat si život, pracovat i odpočívat, poznávat, cestovat a přemýšlet o tom, jak žít naplno. Vydal jsem novou knížku Žijte jógu, kde je mnoho tipů, jak život udělat krásným, vzrušujícím a zajímavým. Pojďte se mnou do toho! 

Píšu do svého blogu #mojecesta o józepřináším různé tipy, repotáže z cest, motivuji k udržení kondice sportem a jídlem, a tak pojďte číst, komentovat a dávat své tipy, ať se cítíme dobře.

#zijtejogu  #poweryoga  #vaclavkrejcik  #yoga  #joganapohodu  #cestovani  #athlete

Se základem dobře vykročíte dál

Zajímá vás jóga? Máte základní jógové vzdělání a chcete vykroči dál? Od 23.8. začíná nový seminář Jógová terapie pro všechny, kteří chtějí pochopit zákonitosti a techniky jógy, nebo se orientovat v různých pohledech na jednu věc.

celý článek

Jak dovnitř? Skrz dech...

Jak dovnitř? Skrz dech...

Všechny techniky, které jóga a jógová terapie nabízejí, umožňují objevit základní spojení všeho v jeden celek. Pohyb na jedné straně se projeví v celém těle. Dech působí na fyzické i mentální úrovni a filosofický základ jógy pomáhá objevit sílu v přirozenosti a jednoduchosti...

Rolování páteře, nebo předklon s rovnými zády?

Rolování páteře, nebo předklon s rovnými zády?

Můj nový článek pro Jóga Dnes zaměřený na provádění předklonu, nebo zvedání se z předklonu do pozice hory. Jaký způsob doporučuje jógová terapie a jóga pro zdravá záda? 


DVD Jógová terapie nyní ve HD verzi on-line!

Před rokem jsem natočil DVD jógové terapie jako praxi jemných a účinných pozic v součinnosti s dechem na DVD. Nyní 62 minut praxe přinášíme ve spolupráci s JÓGAVIRTUAL.CZ i k on-line stahování. 

celý článek

Jógová terapie - celkové vnímání

Co je to jógová terapie, jak vnímat člověka a pomoci si sám...to je jógová terapie. Pro všechny, kteří chtějí pootevřít dvířka hloubce jógy, principům zdravého jógového pohybu a také filosofii, jsem připravil několika víkendový program jógové terapie. Začínáme v květnu 2017!

celý článek

Weleda
Bio Bachovky